Прощавай, Букварику!

26 квітня 2018 року, в учнів 1-х класів відбулося свято Букваря, на якому першачки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням вони чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші. А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!
Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами, в оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах педагогів виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їхні учні вперше ступили на поріг рідного Центру, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово.

DSC_0388
DSC_0393
DSC_0400
DSC_0401
DSC_0443
DSC_0461

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним.

В.О. Сліпченко, вихователь 1-Б класу