Шевченківська весна

Шевченківський тиждень надихнув вихованців Центру вже вкотре звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря, отримавши, в результаті, низку безцінних уроків моральності та духовного зміцнення.

Запропоновані заходи, насичені змістовним художнім матеріалом, що вдало поєднались із поетичною образністю, створили гармонійне співзвуччя мистецьких здібностей вихованців .

04.03.19

учні  9 – 12 класів на чолі з Г. С. Донець підготували цікаву виставку  історичних матеріалів про визначні події та факти із життя геніального  поета-українця, нескореного борця за волю і правду в усьому світі.  «Я відкриваю Шевченка»

05.03.19

О. М. Абрамович презентувала учням молодших класів Центру босоноге , сповнене поневірянь у наймах, дитинство майбутнього художника і поета –  Т. Г. Шевченка. Презентація «Дитинство Тараса»

06.03.19

Вчитель української мови та літератури, Н. П. Завірюха, провела екскурс у минуле – незабутніми Шевченковими стежками, що гартували молоде тіло і душу великого сина України, який завжди дбав про свій народ, його нетлінні скарби: рідну мову, культуру, традиції. Презентація для учнів середніх класів «Шевченківськими стежками»

05.03 – 07.03

Учитель образотворчого мистецтва, І. І. Філоненко, розгорнула виставку дитячих ілюстрацій до творів Т. Шевченка під назвою «Шевченко в серці моєму», а також підготувала для вихованців дайджести «Ми памятаємо тебе, Тарасе»

06.03 – 07.03

У Центрі працював відеосалон. Вихованці переглянули художні фільми: «Назар Стодоля», «Наймичка» та мультфільм «Тополя».

Глядачі, натхнені ідеями  автора однойменних творів, проклали між собою нові «мости» доброзичливого спілкування та обміну враженнями від побаченого.

Протягом тижня вихователі Центру провели виховні години «Низький уклін тобі, Тарасе».

12.03.19

Підсумком проведеного тижня стала композиція «Шевченкова весна – майбутнє України»

Учителі української мови та літератури

Н. П. Завірюха, О.М.Абрамович, Г.С.Донець,