Святий Миколай продовжує дарувати радість дітям

Свято Миколая у нашому Центрі  продовжується. 21 грудня до навчального закладу завітав Народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський, який щиро привітав учнів та педагогів з   новорічно-різдвяними святами .

Вихованці Центру подякували депутату за подаровані холодильники і за допомогу навчальному закладу.

Щиро діти раділи зустрічі із нашими добрими друзями – студентами Комунального вищого навчального закладу «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради», які вкотре, разом із директором коледжу Людмилою Миколаївною Семененко стали помічниками Святого Миколая.

Цей особливий день був наповнений радощами, здійсненням мрій, щасливими посмішками дітей. Учні отримали солодкі подарунки, спортивний інвентар, знову відчули любов та опіку Святого Миколая, почули сердечні побажання здоров’я та успіхів. Теплі хвилини спілкування залишили яскраві враження в серцях дітей та педагогів.