Свято наближається!

На новорічні свята, на казкові дива святого Миколая однаково чекають і дорослі, і малі.
Вихованці Комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» вже написали листи Миколаю, склали списки своїх добрих справ, запрягли білосніжних оленів, прибрали святкові сани, встелили дорогу лапатими сніжинками, прикрасили лісову красуню-ялинку.
14 грудня 2021 року до закладу завітали почесні помічники святого Миколая:
– Лариса КОШОВА, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації;
– Олена ОВЧАРЕНКО, головний спеціаліст Управління освіти і науки Черкаської обласної адміністрації;
– Валерія БАНДУРКО, голова Черкаської райдержадміністрації;
– Галина ШЕВЧЕНКО, керуюча справами Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Людмила СІМШАГ, заступник міського голови Корсунь-Шевченківської міської ради.
Гості оглянули освітню та корекційну базу закладу. Їм випала нагода стати учасниками справжнього кулінарного шоу «Майстер Шеф», де вони нарівні з дітьми декорували імбирні пряники, створюючи домашній затишок та вкладаючи в них часточку своєї душі.
В кожній класній кімнаті панувала святково казкова атмосфера. З піднесеним настроєм, вистукуючи барабанними паличками новорічні мелодії, використовуючи всі доступні засоби комунікації, власноруч виготовляючи іграшки та прикрашаючи ялинки, вихованці Центру готувались до свят.

Фінальною репетицією до такої бажаної зустрічі з Миколаєм стало свято позитивного настрою «Святий Миколаю, ти до нас завітай!», під час якого талановиті дітлахи дали дорослим змогу відчути себе дітьми, нагадали їм про те, що новорічні мрії здійснюються, нехай навіть за допомогою чарівників.
Наші гості, посланці головного чарівника, привітали всіх з прийдешніми святами та висловили надію на те, що святий Миколай здійснить всі заповітні бажання і дорослих, і малечі.