У пошуках скарбів

Традиційно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це свято – символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє.
Напередодні наші вихованці, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали справжній подарунок від благодійників – поїздку до міста Черкаси в Центр розваг та до зоопарку. Впевнені, що ця подорож запам’ятається їм на все життя.

З великою турботою педагоги перетворили територію Центру на країну розваг, в яку поринули наші вихованці у пошуках скарбів.
Сьогодні всі стали учасниками захоплюючої подорожі. Одягнені в яскраві костюми, озброївшись атрибутами морської подорожі, команди вирушили до пригод. На кожній зупинці на дітей чекали цікаві та веселі завдання, сюрпризи та несподіванки.
Сьогоднішній день став не лише веселим святом для дітей, він дав можливість нам, дорослим, відчути себе дітьми, зрозуміти їх, нагадав нам про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб вони росли щасливими.
З щирими вітаннями і подарунками до нас завітали гості:
– Мацюк Віталій Сергійович, секретар Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Шевченко Галина Володимирівна, керуюча справами виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Позняков Андрій Олександрович, депутат Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Федоренко Сергій Олексійович, депутат Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Семененко Людмила Миколаївна, депутат Корсунь-Шевченківської міської ради;
– Кривошия Ірина Миколаївна та Шербина М.Ю., прокурори Корсунь-Шевченківського відділу Смілянської окружної прокуратури;
– Попович Богдан Миколайович, старший інспектор СЮП Черкаського районного управління поліції ГУМП в Черкаській області;
– Семоненко Наталія Олексіївна, член правління Корсунь-Шевченковської громадської організації Всеукраїнської екологічної ліги;
– Бараненко Володимир Васильович, голова Корсунь-Шевченківської громадської Всеукраїнської екологічної ліги;
– Спеціалістам районного відділу філії центру пробації в Черкаській області;
– Пилипенко Наталія Володимирівна, директор ООО «Корсуньрайагропостач»;
– Бут Василь Іванович, Шонін Віталій Вікторович, Пономаренко Леонід Вікторович – приватні підприємці міста