![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-c5a3eafcb982df356747c3113c16af94-V.jpg)
З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, коли всі збиралися в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави.
З метою відтворення обряду проведення вечорниць 13 грудня 2017 року в актову залу зібралися учні підготовчого-4 класів. Під час заходу було розкрито красу обряду.
Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальні таночки, смачна калита – все дарувало радість малюкам.
В залі було весело, по родинному тепло, по-українськи.
А.В. Ломова, вихователь