За честь і славу України!

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України 6 грудня 2018 року в Центрі відбувся виховний захід «За честь і славу України!». Під час заходу учні 7-12 класів зустрілися з учасниками бойових дій в зоні АТО Зозулею Андрієм Вікторовичем та Пшеничним Валерієм Миколайовичем.
Воїни-герої розповіли про будні тих, хто захищає нас і нашу землю, відповіли на безліч учнівських запитань.

DSC_1289
DSC_1296
DSC_1307
Наші учні постійно підтримують бійців на фронті своїми листами, малюнками. Втілені на папері дитячі думки та емоції, тепло дитячих сердець, їхня любов і повага, безмежна вдячність зігріває і надихає наших захисників на передовій.
Такі заходи є необхідними, бо вони є тим джерелом, яке наповнює всіх патріотизмом і вірою в світле і мирне майбутнє.