![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-8873a0a589e835829f3f477d4ec3ca0e-V.jpg)
19 березня 2019 року діти 1 -В класу запросили всіх на День народження Веселки. Запальними танцями та веселими піснями вони пробудили Веселку від зимового сну і вона знову радісно засяяла своїми яскравими кольорами.
19 березня 2019 року діти 1 -В класу запросили всіх на День народження Веселки. Запальними танцями та веселими піснями вони пробудили Веселку від зимового сну і вона знову радісно засяяла своїми яскравими кольорами.