Гурток “Країна майстрів”

Неділя, 15.00 – 16.00

Заняття гуртка “Країна майстрів” покликані розширювати  і поглиблювати відомості по роботі з папером і картоном, тканиною, пластиліном, а також по роботі з іншими матеріалами, удосконалювати навички і уміння, отримані дітьми на уроках трудового навчання.

Діти не люблять одноманітної монотонної праці, вона їх швидко стомлює, внаслідок цього у дітей може пропасти інтерес до праці, тому на кожному занятті види виробів необхідно змінювати. Важливо, щоб у роботі діти могли проявити вигадку, творчість, фантазію, що, безсумнівно, буде сприяти підвищенню ефективності праці. Правильно спланована робота гуртка має велике виховне значення. У дітей розвивається почуття колективізму, відповідальності і гордості за свою працю, повагу до праці інших.

Робота в гуртку — прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей.

Діти, бачачи готові вироби, порівнюють їх, знаходять достоїнства і недоліки, критично підходять до своєї роботи, у них виробляється аналітичний розум. Особливо важливо, що діти пізнають значимість своєї праці, її корисність для оточуючих. Дуже важливо керівнику гуртка удосконалювати естетичний смак дітей, розвивати почуття прекрасного, підтримувати творчий початок у діяльності дитини.

Керівник гуртка – Одноволик Ірина Анатоліївна, вихователь