![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/izobrazhenie_viber_2019-12-01_14-45-011.jpg)
Червона стрічка-символ підтримки інфікованих людей , протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає : “Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї””.
1 грудня 2019 , у Міжнародний день боротьби зі СНІДом, вихованці нашого Центру долучились до соціальної акції “Червона стрічка”. Учні та педагоги Центру прикріпили червоні стрічки до свого одягу як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.