Пам’ятаємо про Крути

Бій під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. До річниці бою під Крутами в НРЦ “Надія”  28 січня 2018 року  відбулася інформаційна година  «Пам’ятаємо про Крути» для учнів 5-11 класів.

Під час заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами. Учні 9-го класу  розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.

Сподіваємося, що подвиг 300 юнаків, які не побоялися відстоювати свої переконання,  розбудить національно-патріотичну  свідомості наших учнів, сформує в них  риси громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дасть можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

Ю.А. Жерепа, вихователь