Пізнаємо світ, граючись

23 лютого 2017 року у виховній групі першого класу відбулося відкрите заняття з навчально-пізнавальної діяльності.

Метою заняття було поглибити пізнавальний процес до навколишнього середовища, формувати шанобливе ставлення до людей хліборобських професій. Також діти закріплювали уявлення про склад числа, знання про геометричні фігури, кольори.

Заняття проходило в ігровій формі, тому що гра – кращий метод засвоєння та повторення матеріалу. Тому до учнів першого класу і завітала Червона Шапочка і вони разом відгадували імена героїв казок, вивчали назви хлібобулочних виробів, проводили дидактичні ігри,  повторювали приказки, прислів’я скоромовки про хліб, проводили математичні ігри , а геометричні фігури шукали на хатинці бабусі Червоної Шапочки.

В гостях у бабусі діти слухали музику, аналізували, які пригоди з ними сталися на занятті.

Дітям сподобалося закріплювати знання, одержані на уроках, в такій ігровій формі. На завершення заняття Червона Шапочка всіх пригостила пиріжками.

І.І. Філоненко, вихователь