Промінчики добра

26 лютого 2018 року в НРЦ «Надія» стартував традиційний щорічний марафон дитячої творчості і успішний старт йому задали третьокласники. Метою їхнього святкового виступу було зігріти всіх своїм теплом, саме цю ідею вони вклали в назву свого творчого звіту – «Промінчики добра».
Процес підготовки та сам виступ захопив всіх учнів, вони з запалом танцювали, співали, декламували вірші, перевтілювались в акторів, даруючи глядачам добро і посмішки.

viber image1
viber image2
viber image5
viber image6
viber image9
viber image12
viber image20
Вдало підібрані художні номери розкривали головну тему заходу (танці: «Милосердя», «В добрі ростуть квіти», «З Україною в серці», «Дружба»; пісні: «Дружать діти всіх країн», «Поділись добром», «Пісенька товаришу»).
Яскравим фінальним акордом став флешмоб, який додав позитиву та створив добру, дружню атмосферу.

viber image21
viber image22