День гумору та гримера

Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися – велике нещастя в житті людини. Тому, щоб цього не трапилося з нашими дітьми, 13 червня 2017 року в пришкільному таборі “Сонечко” відбувся День гумору та гримера. І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня.

Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувались золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтесь на здоров’я!”

Гарного настрою всім додали розважальні заходи: конкурс малюнків “Палітра сміху”, ігри-естафети “Вперед діло – потім забава!”

В атмосферу телевізійної програми “Розсміши коміка!” весь табір поринув в другій половині дня. Яскраві та комічні образи учасників розважальної програми “Веселунчики” не залишили байдужими жодного присутнього. Діти багато та щиро сміялися, переглядаючи гумористичні номери.

День гумору вдався на славу! Глядачі були в гарному гуморі, сміялися та аплодували конкурсантам від душі.

То смійтесь на здоров’я! Гарних вам усмішок!

О.В. Науменко, вихователь