![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-7e0597e5e03399d924fcaba1dd209f28-V.jpg)
1 червня 2019 року в нашому Центрі розпочала роботу оздоровча зміна табору “Сонечко”.
В цей сонячний день не було меж радості наших вихованців. Літо вони вітали гучними вигуками “Ура, канікули!” та запальним флеш-мобом “Літо, літечко, завітай до нас!”
Після урочистого відкритя загони вирушили в подорож Корсунем: завітали на фестиваль “Гопак фест” до Районного будинку культури, поласували смачним морозивом біля міського фонтану, помилувалися краєвидами красуні-Росі.