Тематичні ігри на Масницю

14 лютого 2018 року малята підготовчого-А класу святкували Масницю і робили це, як завжди, граючись.

Під час рухливої гри “На Масницю”, по традиції свята, діти, взяшись за руки, просили вибачення один в одного за всі образи і печалі. А помирившись, весело танцювали.

Не обійшлося на занятті і без символа Масниці – млинців. Командна гра допомогла малятам стати справжньою супер-командою, а ще дала змогу погаласувати, адже саме це хочеться інколи зробити.

Вправно, швидко і без труднощів школярики долали перешкоди, випереджаючи один одного, боролися за перемогу своєї команди.

Кульмінацією заняття стало ласування традиційними млинцями.

Заняття показало наскільки маленькі учні, які лише починають формувати свій шкільний колектив, вміють працювати в команді, вміють поважати один одного, співпереживати, ділитися своєю радістю.

Шилан М.М., вихователь