Гра-розвага “Твій товариш – світлофор”, сюжетно-рольова гра “Абетка пішохода” Підготувала та провела вихователь Предан В.С.

В рамках місячника “Увага! Діти на дорозі” в нашому багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі “Надія”, 6 вересня 2020р., у виховній групі 3-Б та 3-В класів було проведено гру-розвагу “Твій товариш – світлофор”. Гра проведена з метою корегування навичок безпечної поведінки на дорозі, вулиці, закріплення знань правил дорожнього руху, розширення уявлень про громадський транспорт та призначення світлофора, збагачення словникового запасу, розвитку мовлення дітей, виховання дисциплінованості, культури пішохода, відповідальності за наслідки своїх дій на дорозі.

10 вересня в рамках місячника “Увага! Діти на дорозі” здобувачі освіти 2-Б класу за допомогою сюжетно-рольової гри “Абетка пішохода” вчилися переходити проїжджу частину вулиці в місцях, визначених правилами дорожнього руху (“зебрі”) та на зелений колір світлофора, розширили знання про професію водія.
Такі заходи вчать культури поведінки під час переходу через проїжджу частину вулиці, орієнтуватись в місцях скупчення транспорту та людей, виховують вміння безпечно рухатись вулицями міста.