Їм судилося безсмертя

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в НРЦ “Надія” 20-21 лютого 2018 року відбулося ряд заходів інформаційно-просвітницького та виховного характеру.

Хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували четвертокласники біля шкільного стенду (кл.керівник Скомороха З.М.)

Учні 8-А та 8-Б класів на тематичній виховній годині “Небесна Сотня. Герої не вмирають” дізналися про криваві події листопада 2013 – лютого 2014 років, місяців, які назавжди змінили свідомість та громадську позицію молодого покоління (кл. керівники Сердюк Л.В. та Міняйло Т.С.)

Метою проведення відкритої інформаційної години “Янголи Майдану” було донести до свідомості дев’ятикласників важливість, значимість Революції Гідності. Учасники заходу стали свідками історій життя героїв Майдану, які відстоювали свої погляди та переконання, європейське майбутнє своєї держави (Ю.А. Жерепа, вихователь)

viber image1
viber image
DSC_0467
DSC_0459

Організатори загальношкільного уроку-реквієму “Їм судилося безсмертя” мали на меті сформувати шанобливе ставлення учнів до подій, які відбулися під час Майдану, прищепити любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України, виховувати патріотизм, національну гідність, любов до України. Почесним гостем заходу став Олег Володимирович Поляков, учасник Революції Гідності, учасник бойових дій на Сході України, вчитель професійно-технічного ліцею, депутат Набутівської ОТГ.

DSC_0516
DSC_0511
DSC_0505
DSC_0498
DSC_0469
DSC_0462
DSC_0454
DSC_0453
DSC_0443
DSC_0435
DSC_0427
DSC_0423

Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Хоронителями у небі. Їхній подвиг неоціненний для України. Їхньою кров’ю омита нова держава. Вони вже вплинули на душі і серця і впливатимуть надалі…

Нашим обов’язком є будувати ту державу, за яку вони загинули. Нашим обов’язком є пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей, які були серед нас.

Курасєвич С.В., заступник директора з виховної роботи