Бременські музиканти

02 березня 2017року виховна група 5-х класів звітувала перед школою про проведену позакласну роботу. Для свого творчого звіту  ми вибрали таку форму музичного мистецтва , як мюзикл. Темою його стала казка німецьких письменників-казкарів Якоба та Вільгельма Грімм «Бременські музиканти».

Разом з головними героями казки, роль яких зіграли Власенко Інна, Криворот Наталя, Шарченко Богдан,  Шулежко Лілія ми мандрували  дорогами Бремена. Співали пісень, приборкували отаманшу (Гончар Андрій) та її розбійників (Богданова Аліна, Іванова Анжела, Корчакін Валерій, Костюшин Влад, Щибря Ірина),визволяли Короля (Колесников Рустам) та його охорону (Дудник Станіслав, Городенко Валентин, Мерзликін Сергій та Онищенко Євген). А Трубадур(Хітматулін Кирило) та Принцеса (Білоус Галина) за допомогою хитромудрого плану зуміли перехитрити Короля і допомогти своїм друзям-музикантам стати улюбленцями публіки міста Бремен. Все це супроводжувалося яскравими казковими картинками, які демонструвалися на мультімедійному екрані. Це додавало фантастичності та казковості дійству, яке відбувалося на сцені. В залі панувала атмосфера чарівності, на обличчях глядачів сяяли посмішки , а оплески не стихали ще довго після закінчення дійства.

Отже, за допомогою казки, ми розповіли своїм друзям, що дружба, взаємодопомога та любов переможе всі негаразди, які можуть зустрітися на життєвому шляху.

Також на звіті були представлені творчі вироби дітей, які вони виконували на заняттях гуртка ’’Умілі руки’’ (вироби з  бісеру), керівником якого є Шпилька Ірина Іванівна. Вироби з кольорового паперу та інших допоміжних матеріалів  діти навчилися виготовляти на гуртку « Паперові фантазії» (керівник Харченко В.В). А роботу музичних гуртків (вихователі Ліщинський В.І. та Трачук О.В.) було представлено на сцені під час казкового дійства.

Педагогічний колектив групи:

Нещадим Н.М. – класний керівник 5-А класу, Стеценко С.С. – класний керівник 5-Б класу, вихователі: Ліщинський В.І., Трачук О.В., Харченко В.В.