2 січня 2018 року відбулося засідання вчителів

2 січня 2018 року відбулось засідання методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного та фізкультурно-оздоровчого циклу.

На засіданні розглядались такі питання:

1. Особливості організації навчання дітей з порушеннями емоційно-вольової сфери.
  2. Особливості навчання дітей з порушенням слуху.
  3. Інтернет та трудове навчання. Використання інтернет-ресурсів під час проведення уроків трудового навчання та образотворчого мистецтва.

Під час обговорення питань члени методичного об’єднання обмінялись досвідом про застосування корекційних прийомів при роботі з дітьми з порушеннями емоційно-вольової сфери та порушеннями слуху.

Вчителі трудового навчання прозвітували про результати шкільної олімпіади з трудового навчання.

Також під час обміну досвідом щодо застосування інтернет-ресурсів під час проведення уроків художньо-естетичного циклу члени методичного об’єднання ознайомились з вимогами до створення презентацій, враховуючи можливості дітей з особливими освітніми потребами.