Різдвяна колядка – захисникам України

26 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка – захисникам України» в НРЦ «Надія» відбувся конкурс шкільної колядки-щедрівки, спрямований на формування у дітей і молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги, на подвигах, виявлених учасниками антитерористичної операції, на героїці сучасної боротьби українських військових за незалежність і цілісність держави.
Господарями свята стали запрошені воїни – учасники АТО: Пшеничний В.М., Мащенко С.О., Ключко О.А.

Учні Центру колядували, щедрували, водили Козу. Кожна обрядова пісня віщувала щастя, мир нашій країні. Кульмінацією дійства стала музична композиція «Молитва на Різдво», виконана зведеним хором старшокласників та дорослих.

slider
images not found
Нині на землі й під небом України немає своїх, і чужих. Є смертельна небезпека для всіх!
Тож ідемо від хати до хати, славімо новонародженого Христа, благаймо про заступництво та навернення до джерел!
Хай люд наш негаразди здолає, хай вороги наші, милостиво карані за гріхи, друзями нашими стануть, хай новонароджений Христос збереже Народ Український «що вгору йде»!

С.В. Курасєвич, заступник директора з виховної роботи