Калейдоскоп ідей

Почати день можна по-різному, а поки наші діти відпочивають на канікулах, творчий колектив вчителів кореційно-розвиткової роботи  5 квітня 2018 року розпочав свій день із засідання методоб’єднання на тему «Калейдоскоп ідей».

Як зробити уроки цікавими та утримати увагу дітей до кінця уроку? Про це знають наші професіонали. Мотивовані, налаштовані на  розвиток, зріст та пошук. І просто суперові!

Сердюк Людмила Вікторівна не просто гарний математик, вона ще й володіє дивовижною можливістю адаптувати власний досвід проведення занять зважаючи на особливості кожної дитини, яка потребує корекції розвитку. Вона показала, як подати матеріал таким чином, щоб діти разом з важливою інформацією, активізацією розумової діяльності ще й  отримали заряд позитиву.

Незважаючи на те, що Донець Галина Степанівна має великий досвід роботи з особливими дітьми, вона весь час перебуває у творчому пошуку нових ідей, методів і прийомів навчання щодо розвитку пізнавальних інтересів у дітей з порушеннями слухової функції у процесі вивчення української мови. Своїми ідеями проведення уроків-квестів, уроків-подорожей, використання мнемо таблиць та іншими цікавинками поділилася зі своїми колегами.

Не менш талановита Абрамович Ольга Миколаївна, яка неодноразово брала участь у семінарах та тренінгах Асоціації корекційних педагогів України, поділилася досвідом індивідуального підходу до дітей з особливими освітніми потребами під час розвитку та корекції мовлення. Відчувався творчий, авторський підхід до даної проблеми.

Ось вона еліта українських педагогів. Тих,  хто рухає прогрес та щиро любить свою роботу і дітей.

Тож незабаром наших вихованців чекають нові цікаві заняття.

Голова МО вчителів корекційно-розвиткової роботи Томіленко Олена Василівна.