Психолого-педагогічний практикум вчителів початкових класів

04.01.2018 р. було проведено ІІІ засідання  методичного об’єднання  вчителів початкових класів. Тема засідання: «Основні напрямки корекційно-педагогічної  роботи .  Конструктор мовлення.  Піктограми». Засідання проведено  у формі  психолого-педагогічного практикуму. Основною формою роботи стало обговорення.

Голова МО Хіміченко Наталія Олександрівна   на практиці ознайомила вчителів з використанням піктограми при вивченні віршів.

Іванова Ірина Станіславівна виступила з доповіддю за темою  «Про недопущення перевантажень учнів надмірним обсягом домашніх завдань».

Кисельова Юлія Георгіївна розповіла про важливість використання ігрових завдань  та завдань з логічним навантаженням.

Литвиненко Наталія Вікторівна ознайомила присутніх з особливостями застосування інтерактивних технологій навчання на уроках в початковій школі.

Скомороха Зоя Миколаївна   поділилась досвідом роботи над проектом як основною формою діяльності учнів на уроках природознавства, основ здоров’я в 3-4 класах.

Вчителі поповнили знання про інтерактивні технології в корекційній роботі та практично удосконалили свої методичні навички.

Хіміченко Н.О.,   голова  МО вчителів початкових класів