Обмін досвідом – запорука успішності

5 січня 2018р. відбулося засідання методичного об’єднання вихователів початкових класів. На засідання розглядалися такі питання:
1.Правильна звуковимова – один із найголовніших напрямків мовленнєвого розвитку дітей. (Доповідач Задніпряна Н.М.)

2. Використання нанотехнологій в логопедичній роботі. (Доповідач Сліпченко В.О.)

3. Використання артикуляційної гімнастики для подолання дефектів звуковимови. (Доповідач Одноволик І.А.)
4. Застосування пальчикової гімнастики під час корекційної роботи. (Доповідач Єфімовська О.М.)
5.Використання різних видів казок у логопедичній роботі. (Доповідач Предан В.С.)
Питання порядку денного висвітлювали в різних формах: лекція, презентація та тренінг.
Особливо зацікавила присутніх презентація Задніпряної Н.М. про особливості роботи з застосуванням біоенергопластики, де вихователі ще й виконували артикуляційні вправи «Жабка», «Слоник» та ін.

Пізнавальну презентацію підготувала і Сліпченко В.О. про нанотехнології в логопедичній роботі, а саме: казкотерапія, пісочна терапія, музикотерапія, естетотерапія та ін.).
Під час обговорення питань вихователі поділилися досвідом роботи з дітьми з вадами мовлення.

І.І.Філоненко, голова методичного об’єднання