Бібліотека – це не тільки книга

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

Це свято не тільки бібліотекарів, але й усіх тих, хто закоханий в книгу. Адже саме з бібліотеки починається знайомство з незвіданим та цікавим світом пригод і незвичайних таємниць.

Споконвіку бібліотеки були документальною пам’яткою людства, центрами духовності, книжковим відображенням усіх явищ світового життя. Саме бібліотека забезпечує єдність інформації, освіти, виховання та дозвілля.

Щороку в останній день вересня у бібліотеці  нашого Центру  день відкритих дверей « Бібліотека – храм, де народжується і зберігається духовність.»

29 вересня 2017 року протягом дня на учнів початкових класів чекало знайомство з буктрейлерами «Читай українські книги» , «Дитячий Кобзар», «Енциклопедія  «Книга знань» , «Казки І.Франка» та ін. З відео-презентації «Самі незвичайні бібліотеки та проекти майбутніх бібліотек » діти дізналися про  найнезвичайніші та футуристичні бібліотеки світу.

Старшокласників зацікавила відео-презентація «Цікаві факти з бібліотечної історії» та  відео-сюжети: «Бібліотеки, в яких хочеться жити», «Віртуальна мандрівка бібліотеками й країнами» та «10 високотехнологічних бібліотек світу».  Після перегляду  сюжету  « 10 фактів про читання», довго обговорювали , яку ж користь приносить читання, і одноголосно визначились, що читати – це модно та круто.

Ж.П. Буц, бібліот