Спасибі всім, хто людяності вчить!

28 вересня 2017 року, напередодні Дня вчителя, вся дружня шкільна родина вшановувала вчителів, вихователів, всіх працівників Центру на урочистому заході “Спасибі всім, хто людяності вчить!”

Музичні вітання, теплі слова вдячності та щирі дитячі посмішки освітяни отримали від учнів всіх класів, від наймолодших до найстарших. Програма заходу була цікавою та веселою. Учні присвячували своїм нставникам віршовані рядки, розігрували сценки на шкільну тематику, виконували зворушливі пісні та запальні таночки.

Всім дуже сподобався виступ наймолодших учнів та інтерв’ю Катерини Шевченко з директором Центру – Хронік Тетяною Євгенівною, яка привітала всіх присутніх зі святом та поділилася своїми задумами та мріями, пов’язаними з центром “Надія”.

На завершення свята в своєму вітальному виступі вихователі Центру побажали всім присутнім успіхів, гарного настрою, приємних миттєвостей в педагогічній праці і здійснення мрій.

О.В. Науменко, вихователь