23 жовтня – Міжнародний день шкільних бібліотек

Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек.  Вперше свято було проведено в 1999-му році.

Основна мета цього дня – привернути увагу суспільства до проблем та значення  шкільних  бібліотек.

Впродовж багатовікової історії  шкільна бібліотека  була і залишається найважливішим культурно-освітнім, виховним і науково-методичним центром, який виконує функцію інформаційного супроводу  освітньої діяльності.

В рамках відзначення Міжнародного дня шкільних бібліотек в НРЦ “Надія”  було проведено ряд заходів.

Щоб привернути увагу наймолодших школярів до бібліотеки, розширити їхній читацький світогляд, уявлення про книгу та її значення в житті людини, для розвитку їхньої допитливості, формування читацьких смаків відбулася “Посвята в читачі” учнів перших класів.

Учні 5-го класу завітали до бібліотеки на годину поезії «Стояла я і слухала весну… », яка була присвячена творчості Лесі Українки. Під час заходу читачі дізналися про цікаві факти з життя поетеси.

Третьокласники здійснили «Подорож країнами великих казкарів », під час якої разом з Казкою (кл.керівник Литвиненко Н.В.) та Бабою Ягою (вихователь Одноволик І.А.) поринули в світ казок всесвітньовідомих казкарів: Братів Грімм, Шарля Перро, Г.К. Андерсена.

Ж.П. Буц, бібліотекар