Засідання №3

5 січня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів початкових класів. На засіданні з доповідями виступили:

–       Горбенко Т. В.:  «Провідні ідеї змісту екологічної освіти школярів»;

–       Філоненко І. І.: « Екологічні ігри, як засіб екологічного виховання»;

–       Сліпченко В. О.: «Екологічні казки на заняттях з позакласного читання»

Вихователі Балинець І.С., Бондаренко О.І., Пустовіт Л.В.,  Предан В.С. поділилися досвідом  роботи по формуванню екологічної культури в учнів молодших класів при проведенні занять з позакласного читання, подорожей-спостережень за природою, проведення екологічних ігор, усних журналів.

Голова методичного об’єднання – Лозіцька Олена Павлівна –  підвела підсумок проектно-пошукової діяльності виховних груп «Екологічними стежками» та запропонувала провести презентацію проекту за таким планом:

1. Виставка учнівських робіт з покидькового матеріалу.

2. Конкурс малюнків  «Я  за чисте довкілля»

3. Вікторина  «Природа мого краю»

4. Екологічні ігри.

5. Акція «Вирости квітку»

6.Підсумок роботи по проекту та відзначення найактивніших учасників.

На засіданні визначили коло завдань та проблем, над вирішенням яких необхідно працювати протягом нового навчального семестру.

Голова методичного об’єднання – О.П.Лозіцька, вихователь вищої кваліфікаційної категорії