Навчальний центр

Основним завданням Навчального центру є організація допомоги учням, які мають проблеми в навчанні.

Ми виступаємо ініціаторами створення нових гуртків за інтересами та залучення до них учнів. Під керівництвом наставників організовуємо тематичні вечори, облаштовуємо навчальні кабінети.

Члени нашого центру проводять рейди-перевірки якості збереження шкільних підручників та ведення щоденників. Ми бажані гості в шкільній бібілотеці, де ми  допомагаємо бібілтекарю виготовляти наочні навчальниі посібники, дидактичний і роздаткововий  матеріал, слідкуємо за частотою відвідування бібліотеки учнями.

Разом з вчителями-предметниками проводимо заходи, направлені на підвищення якості знань учнів (предметні олімпіади, тижні, вечори, стінгазети, конкурси, огляди підручників). У нас є можливість відчути себе справжніми вчителями, коли нам доручають провести бесіду у молодших класах (про режим дня, виконання домашніх завдань, користь читання).

Серед членів навчального центру учні, які своїм прикладом доводять, ДОБРА ПРАЦЯ І ЗНАННЯ – ШЛЯХ ДО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ:

• Шевченко Катя – учениця 7-А класу
  • Веретільник Женя – учень 7-Б класу
  • Федюк Аня – учениця 7-С класу
  • Задорожній Іван – учень 6-го класу
Керує нашою діяльність наш наставник, вихователь, яка знає відповіді на всі життєві запитання, – Ломова Алла Володимирівна