Фестиваль писанок

Повернувшись з весняних канікул, учні нашої школи долучилися до Всеукраїнського «Фестивалю писанок», який щорічно відбувається у м.Києві напередодні Великодніх свят.

Всеукраїнський  «Фестиваль писанок» – маштабний проект, що має унікальне значення для всієї  України, адже підтримує та  поширює  українські народні традиції.  Щороку фестиваль об’єднує усі області країни навколо писанкарства аби представити під відкритим небом  унікальну колекцію рукотворних шедеврів.

Метою Фестивалю є популяризація українських традицій, розвиток і поширення  українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, виховання у дітей  поваги до національної культури та історії нашого народу.

За умовами фестивалю учасники повинні розписати писанки символами, притаманними нашому регіону. Наші діти внесли свою  новизну в оздоблення виробів – вклали в них своє бачення  Великодньої символіки, любов до весни та життя.

Роботи зібрані і відправлені до м. Києва, нам залишається чекати бажаних нагород.

І.І. Шпилька, керівник гуртка