До Шевченкових вершин

9 березня 2017 року в районному Будинку культури відбувся ІІІ районний конкурс-фестиваль вокального, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва «Шевченкові вершини». Метою фестивалю-конкурсу було розширення знань учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка, вшанування його пам’яті, сприяння розвитку народної творчості, патріотичного  та естетичного виховання.

Традиційно на цьому конкурсі були представлені  роботи вихованців нашої школи. Це були вироби із солоного тіста, вишивка бісером, хрестиком, випалювання, витинанка.

Виставка творчих робіт

За результатами конкурсу дві учениці нашої школи  отримали призові місця. Дипломом І ступеня нагородили Дрючило Дар’ю, ученицю 10-Г класу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» за картину «Чорна хмара за лиману небо сине криє…». Картину Даша вишила бісером. Дипломом ІІІ ступеня нагородили ученицю 8-го класу Нестеренко Вікторію у номінації «Декоративно-прикладне і образотворче мистецтво» за картину «На панщині пшеницю жала», техніка виконання: солоне тісто.

Фестиваль-конкурс Фестиваль-конкурс

Виставка наших робіт зібрала багато глядачів, які захоплювались майстерністю авторів. Участь у заході районного маштабу дала можливість  нашим вихованцям підвищити свою  самооцінку. Адже, споглядання своїх результатів, усвідомлення того, що їхня праця достойно оцінена, викликає бажання в учнів  створювати нові шедеври.

І.І. Шпилька, керівник гуртка “Умілі руки”; С.Д. Лопушанська, вчитель трудового навчання;

О.В. Науменко, вихователь, наставник Центру учнівського самоврядування “Прес-центр”