Дитинства чисте джерело

Променів сонця багато.

На нашій планеті діти

Святкують прекрасне свято

Яскраво та весело в оздоровчій зміні табору «Сонечко» на базі КЗ «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія»» пройшло свято «Світ дитинства», приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Від самого ранку в Центрі лунали весела музика, гучні дитячі розмови, веселий сміх.

Маленькі мешканці сонячної країни із задоволенням показували свою майстерність у співі, танцях, малюнках на асфальті, з азартом приймали участь у цікавих квестах та розважальних конкурсах.

Привітати дітей з їх чарівним святом та, напевно ще більшою дитячою радістю-початком літніх канікул, до нас завітали:

– заступник начальника Черкаської митниці Державної фіскальної служби Пікуль Євген Валентинович;

-завідувач сектору митного оформлення №1 митного поста «Сміла» Черкаської митниці ДФС Шестопал Євген Володимирович;

-прокурор Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської прокуратури Щербина Максим Юрійович;

-обласний контактний центр;

– сектор ювенальної превенції УПД ГУПН в Черкаській обл., СЮП Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області, старший лейтенант поліції Попович Б.М.;

-депутати міської ради:

-Січкар Валерій Олександрович

-Заболотній Юрій Іванович

Вони побажали діткам та всім присутнім миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!

Веселий флешмоб з різнокольоровими кульками завершив свято, а його учасники з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей.