![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-54f334cd5940d58caf078dd77ec24099-V.jpg)
04 червня 2019 року всі мешканці оздоровчої зміни “Сонечко” одяглися в бантики і галстуки. Кожен загін прикрасив свій одяг, волосся різноманітними прикрасами у вигляді бантиків, представивши свою команду у міні-презентації.
04 червня 2019 року всі мешканці оздоровчої зміни “Сонечко” одяглися в бантики і галстуки. Кожен загін прикрасив свій одяг, волосся різноманітними прикрасами у вигляді бантиків, представивши свою команду у міні-презентації.