Тиждень збереження шкільного підручника

З 21 січня по 25 січня 2019 року в Центрі проходив Тиждень збереження шкільного підручника. В рамках цього Тижня в шкільній бібліотеці було розгорнуто книжкові виставки «Підручник – джерело знань» та «Підручники наших попередників».

Тиждень був насичений різноманітними заходами, впродовж яких учні ще ближче познайомились з підручником, побачили його не тільки як джерело знань, а і знайшли в ньому справжнього друга, який не дасть нудьгувати.
В «Подорож до країни Знань» на бібліотечному уроці вирушили учні 4-А класу. П’ятикласники, завітавши до бібліотеки, переглянули мультимедійну презентацію «Як народжується книга».
Учні 6-го класу – допитливі і ерудовані, а інформаційна година «Виготовлення паперу» дала можливість знайти їм відповіді на питання, які так давно їх цікавили.
Переглянувши відео сюжети «Пам’ятники книзі», учні 7-А класу вирішили пофантазувати і зробити свій пам’ятник підручникам.

Велику і плідну роботу провели учні 7-Б класу, взявши участь в акції «Книжкова лікарня». Завдяки їх турботі було «вилікувано» всі підручники Центру.
Для того, щоб підручник служив довго, його потрібно берегти. А як це робити, знають наші третьокласники. Саме вони на інформаційній хвилинці створили пам’ятку «Правила користування підручником».