Здоровим будь!

Вихованню в учнів здорового способу життя, розумінню його цінності і унікальності сприяв Тиждень здоров’я в НРЦ «Надія», який проходив з 28 січня по 2 лютого 2019 року.
Учні Центру стали активними учасниками цікавих заходів.
Протягом тижні всі з нетерпінням чекали веселих рухливих перерв.
Наші першокласники залюбки гралися в ігри «Хто що їсть?» та «Корисне-шкідливе» (вихователі Ластович Н.М., Кривоніщенко Г.І.)

Учні 2-3 класів (класні керівники Ковтун Л.М., Сліпченко В.О., Поліщук С.М.) стали учасниками спортивного свята, на якому разом з Котигорошком, показавши всю свою спритність, кмітливість, дисциплінованість, перемогли злого Змія.

Четвертокласники здійснили подорож до країни Вітамінії та поласували смачним, а головне, корисним салатом – вінегретом, який самі ж і приготували (вихователь Бейгуленко Л.В.)

Старшокласники вдосконалювали свої знання про здоровий спосіб життя під час годин спілкування: «Група ризику – всі ми» (вихователь Жерепа Ю.А.), «Моє здоров’я та шкідливі звички» (вихователь Харченко В.В.), «Здоров’я дитини – здоров’я нації» (вихователь Ліщинський В.І.), «В здоровому тілі – здоровий дух» (вихователь Піскун Б.Ю.), «Не будь собі ворогом!» (вихователь Решетняк В.В.)
Тиждень завершився, але ми сподіваємось, що його девіз: «Здоровим будь!» звучатиме в нашому закладі щодня.