Звіт перед громадськістю

16 червня 2017 року директор нашої школи – Хронік Тетяна Євгенівна звітувала перед педагогічним колективом та громадськістю.

З  метою  подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління  освітою, поєднання державного і громадського  контролю за   прозорістю   прийняття  й  виконання  управлінських   рішень на  загальних   зборах педагогічного  колективу,  батьківського  комітету, директор прозвітувала за такими напрямками роботи:

• персональний внесок керівника щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;
  • виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти, спеціальної освіти;
  • створення умов для навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;
  • організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;
  • про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;
  • ужиті заходи щодо забезпечення  школи педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки;
  • соціальний захист, збереження та зміцнення здоров я учнів та працівників педагогічного колективу;
  • залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльності навчального закладу;
  • реорганізація навчального закладу .

В обговоренні взяли участь педагоги Пустовіт Лариса Вікторівна, Донець Галина Степанівна, лікар-педіатр Сорокопуд Любов Григорівна. Батьки наших вихованців Пащенко Жанна Миколаївна, Мерзликіна Тетяна Володимирівна, Пугачьова Тетяна Василівна дякували колективу закладу за створені належні умови, цікаве дозвілля в позаурочний час та дбайливе ставлення до дітей. .

З оцінкою діяльності директора школи та закладу виступили: перший заступник голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Ващенко Олексій Миколайович, завідувач сектором Черкаської митної служби Шестопал Євгеній Володимирович, голова районної профспілкової організації Кузьміна Валентина Сергіївна.

Робота директора була відзначена оцінкою “задовільно”.

Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.