До вершин знань з “Надією”!

1 вересня 2017 року подвір’я нашої школи, яка цього року виступає в новому амплуа, – Комунальний заклад «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» – наповнилось білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань.

День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Цьогорічні учні трьох підготовчих класів з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, вчителів та вихователів, зробили свій перший несміливий крок на великому шляху знань.

Майбутні наші випускники відпочивши, подорослішавши за літо, знову повернулися до рідної школи, щоб зробити найважливіший крок в доросле життя.

1 вересня – це дата зустрічі, початок нового відліку в житті. Датою закінчення педагогічної діяльності став цей день для наших шанованих вихователів – Лисенко Юлії Миколаївни та Буряченко Віри Федорівни, які віддали нашій школі трепет та любов свого серця, і школа та учні завжди будуть згадувати їх теплим щирим словом.

На святкову першовересневу лінійку завітали гості та шефи, які побажали всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих друзів та досягти омріяної мети. Гості висловили найщиріші слова подяки всім працівникам закладу, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Тож нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій і надію кожному!

О.В. Науменко, вихователь