ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ДОБРА

На світі багато людей, і всі вони роблять різні вчинки. Хто добрі, а хто погані. Щодня відбуваються різні події, кожен день несе в собі щось нове. Більшість людей намагаються робити добро собі і іншим.  Це не просто. Інколи людям складно порозумітись і бути більш терплячими і вдячними. Стати кращими, бути добрішими прагнуть і учні 4 класу .

7 лютого 2017 року під час проведення Ранкової зустрічі на тему: «Що означає бути добрим?», четвертокласники подорожували  Країною Добра. Маленькі мандрівники читали вірші про добро, на Стежині прислів’їв  пригадували прислів`я та приказки про добре слово, на Галявині ввічливості аналізували різні  життєві ситуації, біля Струмочка добра вирощували Дерево доброти.

Рясні плоди на дереві  яскраво показали, що у кожної людини, великої і маленької, – свій шлях до доброти. Учні зрозуміли, що навчитися бути добрим  по-справжньому  нелегко.

С.В. Курасєвич, вчитель початкових класів