БУБЛИКИ ДЛЯ ДРУЗІВ

Малята дошкільного відділення нашої школи – допитливі і кмітливі. Вони дуже полюбляють пізнавати світ за допомогою дотиків своїх пальчиків. Реалізувати свої здібності та набути їх діти можуть, відвідуючи гурток «Умілі руки», на якому під час занять вони з  задоволенням ліплять із солоного тіста. Виготовляючи вироби з тіста, діти розвивають дрібну моторику пальців рук, що впливає на розвиток мовлення.

Мистецтво ліплення із солоного тіста не випадково називається біокерамікою. Борошно і сіль – це природні, екологічно  безпечні продукти. При їх поєднанні  утворюється  чудовий матеріал для ліплення.

На одному з нещодавніх занять дітки виготовляли бублички для друзів.  Спочатку вчились скачувати стовпчики , а потім з’єднувати їх кінці  в одне кільце. Кожен свій виріб малята прикрасили маком. Діти були дуже задоволенні результатом своєї роботи, а повна тарілка апетитних бубликів прикрасить полицю для виробів.

І.І. Шпилька, керівник гуртка “Умілі руки”