Подорож океаном комп’ютерних знань

Під такою назвою у період з 23.10.17 по 27.10.17 в КЗ ,,Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» відбувся тиждень інформатики, який провів вчитель Сорокопуд Тарас Миколайович. Для учнів були проведені такі заходи: екскурсія в кабінет інформатики для початкових класів, конкурс малюнків комп’ютерної графіки для 6-х класів, позакласний захід «Подорож океаном комп’ютерних знань», відкрите заняття  гуртка інформатики  «Гігабайт», клавіатурний турнір на швидкість управління мишею та редагування тексту для учнів 7-8 класів, вікторина для знавців комп’ютерних термінів та означень, конкурс для учнів 5-11 класів «Придумай назву», загальношкільний конкурс на кращого знавця з інформатики (відгадування ребусів та кросвордів), Інформаційна лихоманка для учнів 5-6 класів.

Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування відповідальності, креативності. Такі заходи є дійсно корисними, бо вносять різноманітність у шкільне життя, підвищують рівень знань учнів з інформатики, розвивають творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. А ще виховують вміння працювати в  колективі та почуття відповідальності.