ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

З 31 січня по 06 лютого 2017 року в Комунальному закладі  «Корсунь – Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I – III  ст. Черкаської обласної ради» проводився Тиждень англійської мови.

Метою проведення Тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови; розширення і поглиблення лінгвістичних знань, світогляду учнів; розвиток комунікативних умінь, творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У вівторок 31 січня 2017 року учні 2-9 класів працювали над загальношкільним проектом «Визначні місця Лондону та Великобританії». Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально. Також учням 5 – 9 класів випала нагода позмагатися у конкурсі «Найкращий перекладач», метою якого було продемонструвати знання англійських слів та вміння перекладати іноземною мовою.

У середу, 1 лютого 2017 року, учням школи була представлена презентація « Історія виникнення англійської мови та королівської сім’ї. Чому важливо вивчати англійську мову», діти переглянули короткометражні фільми: «Природа Великобританії», «Визначні місця Великобританії та Лондону» та «25 цікавих фактів про Великобританію». Метою даного заходу було донесення до учнів важливості вивчення англійської мови; ознайомлення їх з англомовною країною для розширення їхнього світогляду в країнознавстві. За планом були проведені відеоуроки в 7 класі на тему: «Школи у Великобританії» та в 2 класі –  «Пори року».

У четвер, 2 лютого 2017 року, учні 9-го класу мали можливість завітати на позакласний захід «Напередодні Дня Святого Валентина», який провели учні 8-го класу у  шкільній бібліотеці. Метою заходу було ознайомити учнів з історією походження традиційного свята британців.

У п’ятницю, 3 лютого2017 року, в учнів 3-го класу пройшов весело та плідно відеоурок «Частини тіла». Діти мали можливість вивчити новий матеріал з допомогою відеозаписів носіїв мови, тим самим покращити свої мовні навички з англійської мови. Учні 5–х класів готувалися до показу казки для молодших класів «Цікава граматика».

У понеділок, 6 лютого 2017 року, учні 1 – 4 класів були запрошені до актової зали на перегляд казки «Цікава граматика». Захід був проведений з метою пояснення складного граматичного матеріалу в ігровій формі, для кращого його сприйняття та розуміння молодшими школярами.

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Всі учні, які приймали активну участь у проведенні Тижня англійської мови були нагородженні грамотами.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

Н.М.Нещадим, вчитель англійської мови