Цікава фізика

З 5 по 9 лютого 2018 року в комунальному закладі «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» пройшов тиждень фізики, метою якого було підвищення інтересу до вивчення предмету, розширення кругозору та збагачення інтелекту учнів додатковими знаннями, розвиток навичок змагання, художнього смаку, творчої уяви.

Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики.

Відкриття фізичного Тижня розпочалося з ознайомлення учнів з планом проведення заходів. В цей день було проведено екскурсію до кабінету фізики для учнів 3-4 класів. Діти ознайомились з фізичним обладнанням кабінету та переглянули мультфільм про різні фізичні явища.

 

 

 

 

 

 

 

 

У вівторок було оформлено куточок гуморини «Фізики жартують», яка внесла веселу нотку у вивчення такого серйозного предмету.
Учні 8-В-11класів працювали у фізичній лабораторії, де вони виготовили прилади для демонстрації утворення білого світла шляхом змішування спектральних кольорів.

 

 

 

 

 

 

 

Середа зустріла учнів кросвордами «Фізичні явища», в складанні і розгадуванні яких взяли участь учні 7-11класів.
В інтелектуальній грі «Суперфізик», яка проходила між учнями 8-9класів перемогла учениця 9 класу Колеснікова Евеліна. Вона проявила найкраще вміння швидко орієнтуватися в «лабіринті» набутих знань.

 

 

 

 

 

 

 

 

У четвер за участі учнів 2-11класів відбулася виставка малюнків і стіннівок «Дива фізики».
У цей день також були проведені спортивні змагання між 6-7класами «Веселі старти космонавтів». Найспритнішими «космонавтами» виявилися учні 6-х класів.

DSC_0332
DSC_0339
DSC_0353
DSC_0372
DSC_0406
DSC_0425
DSC_0431

На завершення Тижня пройшов урок-семінар у 9 класі «Електроенергетика України». На уроці учні збагатили знання про різні способи виробництва та перетворення електричної енергії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього ж дня було підведено підсумки проведення Тижня фізики та нагороджено переможців конкурсів.