Відлуння афганської війни

Саме пам’ять про ті страшні події афганської війни збирає щороку разом представників усіх поколінь, щоб з гіркотою у душі і болем у серці вшанувати пам’ять загиблих у чужій війні хвилиною мовчання.
Не порушуючи традицій, 13 лютого 2018 року в НРЦ «Надія» відбувся загальношкільний урок мужності «Відлуння афганської війни», на якому були присутні почесні гості – воїни-інтернаціоналісти Ляш Сергій Григорович та Крикля Анатолій Васильович.


Ведучі заходу відмітила, що день 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав і виконує свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені воїнами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині.
У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

Своїми проникливими виступами, які лунали із сцени (пісні: «Запах війни», «Чорні лелеки»,«Біля тополі», «В той день, коли закінчиться війна») вихованці Центру побажали воїнам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх їхніх планів і задумів, а також запевнили, що ви – взірець справжнього дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

DSC_0381
DSC_0340
DSC_0337
DSC_0333
DSC_0326
DSC_0309
DSC_0294

С.В. Курасєвич, заступник директора з виховної роботи