На гостину до лісових мешканців

Корекційно-розвиткові заняття дошкільнят сприяють продовженню цілеспрямованої роботи для подальшого мовленнєвого розвитку дитини. На одне з таких занять ми запросили гостей  та разом відвідали лісових мешканців. Зняттю емоційної  напруги  та створенню комфортної атмосфери сприяли  релаксаційні вправи та дихання ароматами  хвої  та ялицю. Діти розвивали загальну та дрібну моторику , масажуючи біологічно активні точки обличчя, вух, шиї та ступнів ніг, «йдучи» до лісу  масажерними доріжками. Цікавим  завданням було відтворити  сліди  диких тварин на манці та намалювати ялинку морською сіллю.

Поряд з дидактичними іграми та вправами  на розвиток пізнавальної та емоційно-вольової сфери  були використані елементи  інноваційної технології ниткографії, де дошкільнята  з задоволенням обводили контури зайчика нитками. Діти  також  спробували себе в професії лісника та «підгодували»  диких тварин.  Всі були задоволені.

Вчитель-дефектолог дошкільного відділення Біла О.М.