Спортивна подорож

В нашому НРЦ “Надія” піклуються про здоров’я вихованців. 06 лютого 2018 року у виховній групі 2-го класу відбулася відкрита спортивно-оздоровча година. Під час заняття вихованці подорожували потягом.

viber image3
viber image4
viber image5
viber image6
viber image7
viber image8
viber image9

На зупинці “Казкова” діти разом з Колобком по-різному ходили: на носочках, на п’ятках, в високо піднятими ногами.

На зупинці “Спортивна” стрибали на одній і двох ногах на місці та з просуванням вперед. Виконували дихальні вправи, робили масаж собі та товаришеві на зупинці “Відпочинкова” .

На зупинці “Ігрова” грали в різні рухливі ігри: “В річку гоп”, “Чоботи”, “Півнячий бій”.

Завдяки такому динамічному, рухливому заняттю діти відпочили від навчальної діяльності, зняли емоційне м’язове напруження, зарядилися енергією та позитивом.

О.І. Бондаренко, вихователь