Відкритий урок з англійської мови

Знання іноземної мови – важлива складова розвитку сучасної молоді і порушення слуху не є перешкодою для здобуття знань, що впевнено продемонстрували учні 7-с класу під час відкритого уроку з англійської мови на тему: «Що ти робив вчора?», який відбувся 2 березня 2017 року.

В ході уроку учні закріплювали вміння оперувати правилами граматики та використовувати їх для побудови зв’язної розповіді на задану тему. Особливе місце на уроці відводилось поглибленню словника та автоматизації правильної вимови іноземних слів. З використанням дактильного та жестового мовлення навіть складні правила читання з легкістю засвоюються учнями з вадами слуху, що є основою для чіткого фонетико-фонематичного мовлення.

І.С.Скляренко, вчитель англійської мови