Зустрічаємо весну

Відкриття та розвиток творчих здібностей у дітей – це велика та сумлінна праця. Діти,які займаються творчістю та удосконалюють свої навички, ростуть більш дисциплінованими, вихованими та поважають і цінують людську працю.

1 березня 2017 року в нашій школі стартував Марафон дитячої творчості. Першими показали свої таланти учні 2-го класу. Ми запросили всіх на екологічне свято «Зустрічаємо весну».

Присутнім на святі учні демонстрували концертну програму, в якій всі взяли активну участь. Тематичного забарвлення та можливість розкрити свої акторські здібності додала сценка «Не ламай берізку», яка вчить оберігати та цінити природу і навколишній світ. Під час заходу діти виконали чудові пісні: «Котики», «Василечки», що оспівують красу рідного краю, та станцювали «Танок Дружби» і «Підсніжник», у якому показали наскільки дружба поєднує і допомагає любити природу.

Шкільний коридор прикрасила  виставка учнівських робіт “Вернісаж творчості», на якій були представлені вироби з бісеру, квілінгу, аплікації, вироби з покидькового матеріалу та стрічок. Усі учні старанно попрацювали, з чудовим настроєм і захопленням виконали свої поробки і отримали дарунки від весни.

Всіі присутні в залі та на сцені отримали неабияке задоволення від свята, адже творчість допомагає знайти своє місце у житті.

Педагогічний колектив групи:

Литвиненко Н.І. (класний керівник), вихователі: Балинець І.С., Бондарь Т.М., Одноволик І.А.