![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/9_IMG-a9fa2d9dc74d9ba85ee18b034110d789-V-min-766x1024.jpg)
Традиційно учні нашого Центру готувалися до 9 листопада – Дня української писемності та мови. Учні середніх та старших класів створили дайджести про творців слов’янської абетки – Кирила та Мефодія, вшанували пам’ять Преподобного Нестора Літописця, розповіли про першодрукаря Івана Федорова. Понеділок був особливо насиченим: виставка «Українською крутіше» знайомила найменших із українською лексикою, учні 6, 7 класів переглядали презентації «Виникнення та розвиток української писемності», старші – писали всеукраїнський радіодиктант «Виклики книжкової ери». У 5 класі було проведено мовний турнір «Єдиний скарб у тебе – рідна мова».