Я маю право жити на землі!

Діти – дзеркало будь-якої держави, її майбутнє. Кожна держава любить дітей і піклується про них. Конвенція ООН про права дитини є частиною національноьго законодавства. Конвенція ООН про права дитини – це твої права. Ти можеш не думати про них. Ти можеш не використовувати їх щодня. Втім, ти маєш знати, що вони існують і вони невід’ємні від інших прав, гарантованих тобі державою.
З нагоди Всесвітнього дня дитини, який відзначатимуть 20 листопада, вихованці Комунального закладу “Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Надія” Черкаської обласної ради” подорожували сторінками Конвенціїї ООН про права дитини.

Матеріал підготували педагог соціальний Науменко О.В. та вихователь Павленко Т.В.