День вишиванки в НРЦ “Надія”

Надворі весна вповні, усе навколо буяє пишним цвітом. Таким же незвичайним стає у цей травневий день і наш НРЦ «Надія». Він ніби перетворюється у мистецький центр вишиванок.
Традиційно у цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на навчання або на роботу. Ця традиція об’єднала сьогодні учнів, вчителів та вихователів нашого закладу.
День 17 травня у Центрі розпочався з Вишиванкової фотосесії «Вишиванка єднає нас». Протягом дня в Центрі діяла фотовиставка «Я люблю вишиванку» зі світлинами класних учнівських родин.

viber image6
viber image5
viber image3
viber image3 (2)
viber image
viber image (3)
viber image (2)
DSC02807
DSC02789

Візерунки долі на рушниках, лики святих сюжети та образи вишитих картин, неповторність пейзажів, уквітчані «маком-цвітом» сорочки переносили в барвистий світ краси, фантазії і натхнення на художній виставці авторських робіт педагогів НРЦ «Надія». З великим задоволенням свої диво-роботи, які створювалися не один рік, презентували О.І Данченко, О.В.Науменко, О.І . Ібрашева, І.І.Філоненко. Прекрасні творіння добрих рук педагогів-майстринь, здавалося, випромінювали світло…

Учні підготовчих- 5 класів взяли участь у конкурсі малюнка «Одягни букву у вишиванку». Цього дня відбувалися тематичні виховні години «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах».

Цьогорічний флеш-моб «А сорочка мамина серцю мила» об’єднав майже всіх учнів закладу і на шкільному подвір’ї утворився яскравий орнамент із української вишиванки.

DSC_0444
DSC_0434
DSC_0433
DSC_0430
DSC_0425

Свято вишиванки несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. В цей день дружня родина НРЦ «Надія» об’єдналася в спільному бажанні миру, єдності нашій країні. Усі заплановані заходи сприяли духовному піднесенню і національному єднанню.
Тільки в толерантному ставленні один до одного, взаємоповазі, взаємодопомозі та єдності наша сила!

С.В. Курасєвич, заступник директора з виховної роботи